Hizmet Sözleşmesi


KULLANIM ŞARTLARI


http://www.serhatsiparis.com web sitesine hoş geldiniz.


Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, sitemize üye olarak veya hizmetlerimizden yararlanma aşamasında, bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi beyan eden kutucuğu işaretleyerek kabul etmiş oluyorsunuz. http://www.serhatsiparis.com web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik

yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar.


ÜYELİK İŞLEMLERİ


http://www.serhatsiparis.com/ web sitesinde sağlanan hizmetler için siteye üye olmanız ve kayıt sırasında kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir.


Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, üyelik profilinize girerek ilgili bölümleri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Güncellenmemiş bilgilerden dolayı size ulaşamadığımız zaman sorumluluk size aittir.


Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir.


Kayıt esnasında tarafınızca belirlenen şifreniz yalnızca sizin kullanımınız içindir. Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir. Bu sözleşmeyi onaylanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz.


Bu sözleşmeyi onaylayarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda http://www.serhatsiparis.com/ personelini hemen bilgilendirmeyi de peşinen kabul ediyorsunuz.


http://www.serhatsiparis.com/, hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından http://www.serhatsiparis.com/ veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz soru